JAUNUMI
Māra Špicberga
11.07.2019
30.07. Dvēseles antropoloģija. Ja esi vasarā pilsētā, neturi dvēseli mūros! http://jardi.lv/?lapa=seminari#s33
Māra Špicberga
06.02.2019
27.02. Kāds ir tavs motīvs? Motivācijas diagnostika http://jardi.lv/?lapa=seminari#s36

Atpakaļ
PROGRAMMU CIKLS "GUDRAIS VADĪTĀJS"
Finanšu vadības pamati tirdzniecības vadītājiem

Kādreizējie pārdevēji, darba galdu operatori, inženieri, speciālisti un vienkāršie biroja darbinieki var kļūt par lielāku vai mazāku struktūrvienību, nodaļu vai pat uzņēmumu vadītājiem, kam ikdienā jāpieņem ar pārdošanas cenu, atlaidēm un peļņu saistīti lēmumi. Pieaugot pienākumiem un atbildībai, līdz ar līdera, saskarsmes un personāla vadīšanas prasmēm jaunajiem vadītājiem palielinās vajadzība pēc pamatzināšanām finanšu jomā, kas nepieciešamas, lai spētu interpretēt savas struktūrvienības ikdienas rezultātus un pieņemt operatīvus lēmumus ne tikai savā atbildības laukā, bet arī visa uzņēmuma kontekstā.
 
Zemāka līmeņa darbiniekiem var tikt noteikti specifiski finanšu mēŗķi, kuri tiem ne vienmēr ir izprotami plašākā uzņēmuma finanšu rezultāta (lasi: peļņas) kontekstā. Kā pieņemts vadības teorijā – ja mērķi nav saprotami, tie nav motivējoši. Vadītājam mērķi ir jāprot pamatot.
 
Finanšu pamatkoncepciju apskats un kopsakarību attēlojums ar praktiskiem piemēriem jums un uzņēmumu darbiniekiem visos līmeņos palīdzēs iegūt šīs prasmes un paaugstināt finanšu inteliģenci.
 
Jūsu ieguvumi:
finanšu pamatelementu definīciju un sastāvdaļu pārzināšana;
pilnīgāks priekšstats par finanšu atskaišu kopsakarībām un izplatītākajiem pamatpostulātiem;
uzcenojums, atlaide, krājumu aprite – ietekme uz finanšu rezultātu;
spēja labāk interpretēt pieejamos finanšu datus gan jūsu vadītajā nodaļā, gan visa uzņēmuma kontekstā;
izpratne par izplatītākajiem tirdzniecības efektivitātes un finanšu rādītājiem (KPI);
galvenās cenu un atlaižu veidošanas matemātiskās sakarības;
uzņēmumā esošo cenu veidošanas un finanšu instrument izpratne un pielietojums tirdzniecības procesā
labāka izpratne par vadītāju loģiku, pieņemot ar finansēm saistītus lēmumus;
prasme praktiski pielietot jaunās zināšanas ikdienas darbā gan plānojot savu darbību, gan veicot aprēķinus, gan komunicējot ar klientiem;
 
Nodarbību norise
Apmācību laikā tiks izskaidrotas galvenās finanšu uzskaites un analīzes sastāvdaļas, kas tiks papildinātas ar praktiskiem aprēķinu piemēriem un simulācijām. Piemēri var būt gan vispārīgi, gan arī var tikt piemeklēti konkrētajam uzņēmumam vai nozarei. Darbs notiek lielākoties individuāli – parasti tas pāraug dzīvā diskusijā gan ar pasniedzēju, gan pārējiem grupas biedriem. Pamata priekšzināšanas finanšu uzskaitē ir priekšrocība, bet nav obligāti nepieciešamas.
 
Norises ilgums
Pamata kursa ilgums – 8 stundas (1 diena). Ievērojot attīstāmo prasmju līmeni un vajadzību specifiku, iespējams sagatavot paplašinātu kursu vairākām dienām, atbilstoši individuālām vajadzībām un vēlmēm. Iespējama kursu norise vairākos īsākos posmos, dalot kursu pa moduļiem un katrā nodarbību reizē strādājot 2-4 stundas. Šo kursu ieteicams kombinēt ar semināru “Inteliģentu cenu veidošanas un finanšu pamati tirdzniecības vadītājiem, cenu veidotājiem un pārdevējiem”
 
Aigars
Kokins
Aigars Kokins
Finanšu konsultants, biznesa vadības treneris

ATTĀLINĀTI RISINĀJUMI

TESTI

PERSONĪBU ATTĪSTĪBA

KOMANDAS ATTĪSTĪBA

PĀRDOŠANA UN SERVISS

PROGRAMMU CIKLS "GUDRAIS VADĪTĀJS"

KONSULTĀCIJAS


Pieteikties


 
Developer: Developped by Insbergs © Jardi, 2021. All rights reserved.
Designed by Evita Eidinta