JAUNUMI
Māra Špicberga
11.07.2019
30.07. Dvēseles antropoloģija. Ja esi vasarā pilsētā, neturi dvēseli mūros! http://jardi.lv/?lapa=seminari#s33
Māra Špicberga
06.02.2019
27.02. Kāds ir tavs motīvs? Motivācijas diagnostika http://jardi.lv/?lapa=seminari#s36

Atpakaļ
PERSONĪBU ATTĪSTĪBA
Galvenās vēlmes darbā un attieksmes pārveide

Pētījumi ir pierādījuši, ka vēlmes darbā (tas, ko cilvēks sagaida, izpildot savus darba pienākumus), ļoti stipri ietekmē darbinieku motivāciju un attiecības darbā. Uzsākot vai turpinot darbu, kļūst skaidras jūsu vēlmes esošajā amatā, piemēram, alga, darba stundas un darba uzdevumi. Citas vēlmes var būt tik cieši saistītas ar jūsu priekšstatu par šo darbu, ka jūs vienkārši pieņemat, ka šīs vēlmes tiks apmierinātas, skaidri tās neizsakot.
Darbavietā neizteiktas un neatzītas vēlmes var novest līdz neapmierinātībai ar darbu, sliktai darba izpildei, pazeminātai atdevei darbā un biežai darbinieku maiņai. Programma Galvenās vēlmes darbā un attieksmes pārveide® nodrošina darba devējus un darbiniekus ar metodi, kas palīdz izveidot darba vēlmju noteikšanas un virzīšanas procesu.
Jūsu ieguvumi:
 • Šī programma, palīdzēs atklāt un izpētīt katra darbinieka vēlmes, kad viņš:
  • strādā komandā;
  • iegūst jaunu amatu;
  • pārdzīvo uzņēmuma reorganizāciju;
  • pārdzīvo organizācijas apvienošanu vai vadības maiņu;
  • veic lielāko daļu ikdienas darbu birojā.
 • Noskaidrosiet un spēsiet apspriest savas būtiskākās vēlmes ar darba devēju, kā rezultātā jūsu attieksme pret darbu kļūs pozitīvāka un jūsu gandarījums lielāks pat tad, ja jūsu vēlmes pilnībā netiek realizētas;
 • Izpratīsiet savu galveno vēlmju realizācijas nozīmi darbā, kas ļaus koncentrēt savu uzmanību uz būtiskāko katras vēlmes realizācijā darbā;
 • Izpratīsiet savu darba vēlmju realizācijas pašreizējo situāciju, kas dos iespēju pārdomāt, vai jūsu vēlmes ir realizētas vai ne, vai tās ir izteiktas vai neizteiktas;
 • Atklāsiet savas komandas galvenās darba vēlmes , kas būtiski palīdzēs motivējoši vadīt savu komandu;
 • Spēsiet pielietot darba vēlmju izpratni savas komandas darbinieku motivēšanā, uzlabojot katra darbinieka darba efektivitāti komandā, paaugstinot darbinieku pašmotivāciju.
Nodarbību norise
Treniņš tiek veidots, ievērojot komandas situācijas izpētes rezultātus un pašvērtējuma testa rezultātus, tāpat arī konkrētās vajadzības komandas darba uzlabojumu jomā. Treniņa formas var būt dažādas – interaktīvi treniņi - darbnīcas telpās ar papildus uzdevumiem dabā, gan teorētiski praktiskās nodarbības telpās, apgūstot nepieciešamās teorētiskās zināšanas, risinot praktiskos komandas darba jautājumus un uzdevumus, saistībā ar darba vēlmju izpratni.
Aptuveni mēnesi pēc mācībām tiek rekomendēta atgriezeniskās saites sesija (papildus 2 h seminārs) un/vai individuālu konsultāciju ar komandas vadītāju par turpmāko komandas attīstību.
Norises ilgums
Pamata programmas minimālais ilgums – 1 diena (8 stundas). Ievērojot komandas vajadzību specifiku, iespējams sagatavot programmu arī īsāku vai garāku programmu vai nodarbību ciklu.
 
Māra
Špicberga
Māra Špicberga
Biznesa vadības trenere, mentore
Arnolds
Brūders
Arnolds Brūders
Biznesa vadības treneris

ATTĀLINĀTI RISINĀJUMI

TESTI

PERSONĪBU ATTĪSTĪBA

KOMANDAS ATTĪSTĪBA

PĀRDOŠANA UN SERVISS

PROGRAMMU CIKLS "GUDRAIS VADĪTĀJS"

KONSULTĀCIJAS


Pieteikties


 
Developer: Developped by Insbergs © Jardi, 2021. All rights reserved.
Designed by Evita Eidinta