JAUNUMI
Māra Špicberga
11.07.2019
30.07. Dvēseles antropoloģija. Ja esi vasarā pilsētā, neturi dvēseli mūros! http://jardi.lv/?lapa=seminari#s33
Māra Špicberga
06.02.2019
27.02. Kāds ir tavs motīvs? Motivācijas diagnostika http://jardi.lv/?lapa=seminari#s36

Atpakaļ
KOMANDAS ATTĪSTĪBA
C.A.R.E. - Komandas profils

Komandas kopīgā mērķa sasniegšanā un sadarbībā būtiska nozīme ir katra komandas dalībnieka lomai, kādu viņš izpilda šajā procesā. Šis kurss ir balstīts uz pasaulē atzītu, īpaši Latvijai adaptētu “Inscape Publishing” izstrādātu pašvērtējuma testu.
Jūsu ieguvumi:
  • Noskaidrosiet sev raksturīgo pieeju komandas procesos un jauninājumu ieviešanā;
  • Identificēsiet savu un jūsu komandas dalībnieku visiecienītākās lomas, katra komandas dalībnieka individuālās priekšrocības un pieejas komandas darbā, kas ļaus palielināt katra komandas dalībnieka individuālo ieguldījumu komandas uzdevumu veikšanas procesā;
  • Sapratīsiet idejas rašanās, attīstības un īstenošanas procesa norisi komandā, kas ļaus efektīvi vadīt jaunu ideju ieviešanas procesu;
  • Izpratīsiet, kā identificēt ar komandas darbu saistītās problēmas un tās atrisināt, kā paaugstināt komandas efektivitāti darba izpildes procesos;
  • Kurss dod iespēju attīstīt jaunas stratēģijas, kas, jums strādājot komandā, palīdzēs izveidot, uzlabot, attīstīt un īstenot jaunas idejas, izvēlēties efektīvākās metodes, lai pārdomātu, integrētu un gūtu labumu no dažādām jaunatklātajām komandas biedra priekšrocībām.
Nodarbību norise
Treniņš tiek veidots, ievērojot komandas situācijas izpētes rezultātus un CARE (Komandas profils) testa rezultātus.
Treniņa formas var būt dažādas – gan telpās, gan dabā veidoti interaktīvi treniņi, pielietojot dažādas situāciju un lomu spēles, grupu un pāru darba metodes. Tajos tiek apgūtas un papildinātas nepieciešamās teorētiskās zināšanas, risināti praktiskie komandas darba jautājumi un uzdevumi.
Aptuveni mēnesi pēc mācībām tiek rekomendēta atgriezeniskās saites sesija (papildus 2 h seminārs) un/vai individuālu konsultāciju ar komandas vadītāju par turpmāko komandas attīstību.
Nodarbībās var tikt izmantots arī DiSC® personiskā uzvedības stila modelis un individuālā uzvedības profila apraksts.
Norises ilgums
Pamata programmas ilgums – 1 diena (8 stundas). Ievērojot komandas vajadzību specifiku, iespējams sagatavot programmu arī īsākam vai ilgākam laika periodam vai nodarbību ciklam.
 
Arnolds
Brūders
Arnolds Brūders
Biznesa vadības treneris

ATTĀLINĀTI RISINĀJUMI

TESTI

PERSONĪBU ATTĪSTĪBA

KOMANDAS ATTĪSTĪBA

PĀRDOŠANA UN SERVISS

PROGRAMMU CIKLS "GUDRAIS VADĪTĀJS"

KONSULTĀCIJAS


Pieteikties


 
Developer: Developped by Insbergs © Jardi, 2021. All rights reserved.
Designed by Evita Eidinta