JAUNUMI
Māra Špicberga
11.07.2019
30.07. Dvēseles antropoloģija. Ja esi vasarā pilsētā, neturi dvēseli mūros! http://jardi.lv/?lapa=seminari#s33
Māra Špicberga
06.02.2019
27.02. Kāds ir tavs motīvs? Motivācijas diagnostika http://jardi.lv/?lapa=seminari#s36

Atpakaļ
TESTI
Komandas profils

Komandas kopīgā mērķa sasniegšanā un sadarbībā būtiska nozīme ir katra komandas dalībnieka lomai, kādu viņš izpilda šajā procesā.

Komandas profila tests raksturo piecas cilvēkiem raksturīgās pieejas jeb lomas komandas darba un jauninājumu ieviešanas procesos. Aizpildot testa anketu, jūs iegūsiet savu personisko komandas dalībnieka profila grafisko attēlojumu un tā aprakstu. Tests parādīs, kurš profils vai profilu kombinācijas raksturīgas tieši jums. Parasti šo testu aizpilda visi komandas dalībnieki, iegūstot gan savu, gan kopējo „komandas profila” ainu.

Tests uzrāda piecus raksturīgos komandas darba pieeju profilus un to kombinācijas:
Izraisītājs: izstrādā priekšstatus un idejas, kuri var būt neparasti, unikāli un atšķirīgi. Izraisītājs atpazīst alternatīvas un uztver kopējo bildi. Kad idejas ir izstrādātas, tās tiek nodotas kādam, kurš pilda Attīstītāja lomu.
Attīstītājs: atpazīst idejas un jaunus virzienus to sākotnējā stadijā un attīsta to veicināšanas veidus un metodes. Attīstītājs, vadoties no pagātnes pieredzes un veiksmīgākajām metodēm, veido plānu, kas rada skaidru priekšstatu, kā attīstīt ideju īstenošanu.
Uzlabotājs: pārbauda koncepcijas un izmanto metodisku pieeju, lai rūpīgi visu izanalizētu, mēģinot noteikt defektus, diskutēt par tiem un identificēt potenciālās problēmas.
Izpildītājs: seko komandas mērķiem un īsteno idejas un risinājumus. Izpildītājs kontrolē, lai īstenošanas process tiktu pienācīgi izpildīts, izmantojot labi pārdomātu īstenošanas plānu.
Veicinātājs: pārrauga komandas biedru ieguldījumu, un darba process tiek virzīts pareizā virzienā.

Komandas profila izpratnes apguve palīdz veiksmīgāk organizēt komandas sadarbību, katram komandas darbiniekam uzticot viņam visefektīvāko, vispiemērotāko lomu komandas darba procesos.
Šo testu ieteicams izmantot vairākos treniņos: „Komandas profils”, „Komandas vadība”, „Attiecības komandā”, „Motivējošā vadība”, „Sevis, citu un darbu izpildes vadība”.
 
Pielikumā - testa izdrukas paraugs

 

ATTĀLINĀTI RISINĀJUMI

TESTI

PERSONĪBU ATTĪSTĪBA

KOMANDAS ATTĪSTĪBA

PĀRDOŠANA UN SERVISS

PROGRAMMU CIKLS "GUDRAIS VADĪTĀJS"

KONSULTĀCIJAS


Pieteikties


 
Developer: Developped by Insbergs © Jardi, 2021. All rights reserved.
Designed by Evita Eidinta