JAUNUMI
Māra Špicberga
11.07.2019
30.07. Dvēseles antropoloģija. Ja esi vasarā pilsētā, neturi dvēseli mūros! http://jardi.lv/?lapa=seminari#s33
Māra Špicberga
06.02.2019
27.02. Kāds ir tavs motīvs? Motivācijas diagnostika http://jardi.lv/?lapa=seminari#s36

Atpakaļ
TESTI
Stresa pārvarēšanas tests

Aizpildot stresa testu, jūs novērtēsiet stresa līmeni četrās savstarpēji saistītās jomās savā dzīvē – personiskajā uzvedībā kopumā, darba vidē, divu cilvēku attiecībās un ģimenē. Šīs četras dzīves jomas vienmēr ietekmē cita citu. Jūs gūsiet pilnu ainu par stresa un gandarījuma līmeni visās šajās dzīves jomās, kas ļaus saprast, kā stress vienā jomā spēj ietekmēt pārējās.
 
Tests parādīs arī saistību starp stresu, stresa pārvarēšanas resursiem un gandarījumu. Pārvarot stresu, jūs izmantojat stresa pārvarēšanas resursus, ko jūs esat attīstījis, lai tiktu galā ar šo situāciju. Jo vairāk stresa pārvarēšanas resursu veidu ir jūsu dzīvē, jo efektīvāk jūs tiksiet galā ar stresu, un jūs būsiet apmierinātāks.
Tests parādīs arī jūsu attiecību stresa pārvarēšanas resursu- problēmu risināšanas, komunikācijas, attiecību ciešuma un elastīguma līmeni.
 
Stresa tests izmantojams tādos treniņos kā „Stresa vadība”, „Personiskās efektivitātes palielināšana”, „Attiecības komandā”, „Komandas vadība”, „Motivējošā vadība”.
 

ATTĀLINĀTI RISINĀJUMI

TESTI

PERSONĪBU ATTĪSTĪBA

KOMANDAS ATTĪSTĪBA

PĀRDOŠANA UN SERVISS

PROGRAMMU CIKLS "GUDRAIS VADĪTĀJS"

KONSULTĀCIJAS


Pieteikties


 
Developer: Developped by Insbergs © Jardi, 2021. All rights reserved.
Designed by Evita Eidinta