JAUNUMI
Māra Špicberga
11.07.2019
30.07. Dvēseles antropoloģija. Ja esi vasarā pilsētā, neturi dvēseli mūros! http://jardi.lv/?lapa=seminari#s33
Māra Špicberga
06.02.2019
27.02. Kāds ir tavs motīvs? Motivācijas diagnostika http://jardi.lv/?lapa=seminari#s36

Atpakaļ
Brutto marža & uzcenojums Atlaide un apjoms Kampaņa Pašizmaksa & kapacitāte
Kalkulators palīdz aprēķināt, cik vienību preces (pakalpojumu) jāpārdod, dodot klientam kādu noteiktu atlaidi, lai darījums saglabātu iepriekšējo rentabilitāti absolūtā EUR vērtībā, t.i. nesamazinātu uzņēmuma peļņu.
Šis kalkulators parāda apjoma pieaugumu gabalos vai citās uzskaites vienībās, kas nepieciešams dodot pircējam atlaidi, lai matemātiski iegūtu tādu pašu bruto peļņu, kā gadījumā, ja atlaide netiek dota.
Ievadiet sākotnējo bruto maržas un atlaides procentu (procenti kā cipari, pozitīvas vērtības) un nospiediet ‘Aprēķināt’!
Ja lielāka darījuma rezultātā Jums uzlabojas iepirkuma cena, ievadiet to 3. rindiņā kā iepirkuma cenas uzlabojumu (procenti kā cipari, pozitīva vērība)
Ja lielāka darījuma rezultātā Jums jāmaksā papildus komisija pārdevējam, aģentam vai rodas citas papildus izmaksas, ievadiet to 4. rindiņā kā papildus izmaksas izteiktas kā % no kopējās pārdošanas cenas (procenti kā cipari, pozitīva vērtība)
Piemēram: Bruto marža = 40%, ievadiet kalkulatorā 40; Atlaide = 5%, ievadiet kalkulatorā 5
Visas vērtības ir intervālā no 0 līdz 100.
Ja kalkulators aprēķina negatīvu rezultātu, tad šāda maržas/atlaides/izmaksu un apjoma pieauguma kombinācija nav matemātiski iespējama vai piešķirtās atlaides lielumu nav iespējams atgūt palielinot apjomu .
Bruto peļņas marža *
Atlaide *
Iepirkuma cenas samazinājums/uzlabojums — piemēram, papildus atlaide par pilnu iepakojumu
Papildus izmaksas (% no pārdošanas cenas) — piemēram, pārdevēja komisija; mārketinga kampaņa
Minimālais nepieciešamais apjoma pieaugums
Detalizētāk par lietotajiem terminiem, aprēķinu, tā matemātisko pamatojumu un pielietojumu reālajā dzīvē variet uzzināt apmeklējot apmācību kursu Inteliģentu cenu veidošanas un finanšu pamati tirdzniecības vadītājiem, cenu veidotājiem un pārdevējiem.
Aigars
Kokins Aigars Kokins
Finanšu konsultants, biznesa vadības treneris


 
Developer: Developped by Insbergs © Jardi, 2021. All rights reserved.
Designed by Evita Eidinta